این فروشگاه موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی بوده لذا وظیفه مشتری رعایت این قوانین نیز هست.

 

1)زمان آماده سازی سفارش 1 تا 24 ساعت است و ممکن است تا 3 روز هم طول بکشد انجام سفارش شما بسته به حجم سفارشات ما دارد.

2) طبق قوانین امنیتی اگر مشتری تا 30 روز بعد از واریز پول پیگیر سفارش و محصول نشود و در صورت زنگ زدن ما تا 4 بار جواب ندهد هیج مبلغی بعد از 30 روز برگشت داده نمیشود.

3) بعد از خرید به دلیل دلاری و لایسنس بودن کد ها به هیچ عنوان برگشت وجه صورت نمیگیرد در خرید خود دقت کرده یا اگر سوالی دارید قبل از خرید از پشتیبانی بپرسید

4)برای خرید های بالای 300 تومن نیازمند احراز هویت کامل هستید و باید مدارک خواسته شده را ارسال کنید در غیر این صورت پول تا معلوم شدن صاحب آن نزد ما امانت میماند

5)خرید خود را با دقت انجام دهید زیرا بعد از خرید هیچ پولی برگشت داده نمی شود !!

6)مشتری باید احراز هویت کامل در هنگام خرید انجام دهد و هر گونه اطلاعات نام ، نام خانوادگی را وارد کند و فقط با کارت خود خرید کند.

7) اجاره دادن کارت خود به دیگران و پول شویی و از دست دادن سرمایه شما بر عهده ی خودتان است کارت خود را به شخص دیگری برای خرید از سایت ندهید در غیر این صورت تمام مشکلات ناشی از آن بر عهده خودتان بوده و گیم گیفت مسئولیتی ندارد.

8) سایت گیم گیفت فقط واسطه ی خرید بازی برای شماست و با کارت های معتبر کشور های مختلف بازی را برای شما خریداری میکند و سیاست های بازی تماما به شما مربوط میشود و شما موظف به خواندن قوانین آن بازی و اگاه بودن از تحریم ها هستید و ما فقط بازی را برای شما خریداری میکنیم.

9) در صورت مسدود شدن اکانت شما یا بستن اکانت شما به هر دلیلی و در هر تایمی بعد از خرید بازی توسط ما، گیم گیفت هیچ مسئولیت در این قبال ندارد زیرا هر بازی شرایط خواص خودش را دارد و به دلیل تحریم ها و مشکلات اعمم از ایپی شما هنگام ورود به بازی و خیلی دلیل های دیگر اکانت شما ممکن است مسدود شود. هیچ کدام از این شرایط مربوط به گیم گیفت نبوده و ما فقط وارد اکانت شما شده و بازی را از سایت یا شرکتی که میخواهید برای شما روی اکانتتان خریداری میکنیم.

و شما باید پیگیر های لازم را، از شرکت خود بازی با پیام دادن به آنها و تیکت دادن به آنها رفع کنید

10) تمامی گیفت کارت ها و کد های فروخته شده و ارسال شده از منابع معتبر تهیه میشود و گیم گیفت هیچ بهانه ای مانند خراب بودن کد یا کار نکردن کد ها قبول نمیکنید زیرا ما 100 درصد از منابع خود مطمعن بوده ایم و 4 سال است در این بازار کار میکنیم.

11)به طور کلی تمامی قوانین هر پلتفرمی که بازی خریداری میکنید و تغییر این قوانین که ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد و ریسک های بازی کردن در این پلتفرم ها به خودتان مربوط بوده و باید آن ها را بپذیرید.

12) جهت کاهش وجود مشکلات، گیم گیفت اموزش هایی در سایت منتشر کرده که میتوانید مطالعه کنید و همچنین در صورت وجود مشکل شمارا راهنمایی میکند تا از تجربیات ما استفاده کنید اما هیچ تضمین 100 درصدی برای رفع مشکلات مربوط به بازی ها و تحریم ها و یا بن شدن اکانت ها و رفع بن انها وجود ندارد

اگر هر کدام از بند های بالا را قبول ندارید لطفااز سایت gamegifts.ir خرید نفرمایید.