این فروشگاه موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی بوده لذا وظیفه مشتری رعایت این قوانین نیز هست.

خرید از سایت به منزله ی پذیرش تمام این قوانین است.

1)زمان انجام شدن سفارش 1 ساعت تا 24 ساعت و در شرایط خاص ممکن است تا 3 روز طول بکشد.

2) طبق قوانین امنیتی اگر مشتری تا 30 روز بعد از واریز پول پیگیر سفارش و محصول نشود و در صورت زنگ زدن ما تا 4 بار جواب ندهد هیج مبلغی بعد از 30 روز برگشت داده نمیشود.

3) بعد از خرید به دلیل دلاری و لایسنس بودن کد ها به هیچ عنوان برگشت وجه صورت نمیگیرد در خرید خود دقت کرده یا اگر سوالی دارید قبل از خرید از پشتیبانی بپرسید

4) در خصوص بازی ها و محصولات سایت ، گیم گیفت به هر طریقی که میداند بازی شما را فعال میکند و نحوه خرید بازی در هر تایمی ممکن است تغییر کند و ما فقط مسئولیت خرید بازی را بر عهده داریم.

5) بعد از فعال سازی بازی به هر طریقی و تکمیل سفارش شما ، گیم گیفت هیچ گونه اطلاعاتی از شمارا ذخیره نمیکند و بعد از فعال سازی بازی یا محصول شما گیم گیفت موظف به دادن توضیح اضافه نسبت به نحوه فعال سازی محصول نیست.(به دلیل حفظ حریم شخصی و روش هایی که ما بازی را فعال میکنیم و سوء استفاده سایر سایت های خرید برای فهمیدن روش خرید ما، ما حق خود میدانیم که توضیح بیشتری درباره نحوه ی فعال سازی بازی ندهیم و ما فقط بازی را برای شما فعال میکنیم و روش های خرید ما اععم از ، کارتی که با آن بازی خریداری شده ، لایسنسی که در حساب شما فعال شده نزد ما محفوظ  است و به مشتری داده نخواهد شد)

6)برای خرید های بالای 300 تومن نیازمند احراز هویت کامل هستید و باید مدارک خواسته شده را ارسال کنید در غیر این صورت پول تا معلوم شدن صاحب آن نزد ما امانت میماند

7) خرید خود را با دقت انجام دهید و قبل از خرید از چت سایت سوالات خود را بپرسید بعد از فعال سازی هیچ پولی برگشت داده نمیشود

8)مشتری باید احراز هویت کامل در هنگام خرید انجام دهد و هر گونه اطلاعات نام ، نام خانوادگی را وارد کند و فقط با کارت خود خرید کند.

9) اجاره دادن کارت خود به دیگران و پول شویی و از دست دادن سرمایه شما بر عهده ی خودتان است کارت خود را به شخص دیگری برای خرید از سایت ندهید در غیر این صورت تمام مشکلات ناشی از آن بر عهده خودتان بوده و گیم گیفت مسئولیتی ندارد.

10) سایت گیم گیفت فقط واسطه ی خرید بازی برای شماست و با کارت های معتبر کشور های مختلف ، یا به صورت گیفت بازی های استیم و غیره … بازی را برای شما خریداری میکند و سیاست های بازی تماما به شما مربوط میشود و شما موظف به خواندن قوانین آن بازی و اگاه بودن از تحریم ها هستید و ما فقط بازی را برای شما خریداری میکنیم.

11) در صورت مسدود شدن اکانت شما یا بستن اکانت شما به هر دلیلی و یا از دسترس خارج شدن بازی به هر دلیلی و در هر تایمی بعد از خرید بازی توسط ما، گیم گیفت هیچ مسئولیت در این قبال ندارد زیرا هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و به دلیل تحریم ها و مشکلات اعمم از ایپی شما هنگام ورود به بازی و خیلی دلیل های دیگر اکانت شما ممکن است مسدود شود. هیچ کدام از این شرایط مربوط به گیم گیفت نبوده و ما فقط وارد اکانت شما شده و بازی را از سایت یا شرکتی که میخواهید برای شما روی اکانتتان خریداری میکنیم.

و شما باید پیگیر های لازم را، از شرکت خود بازی با پیام دادن به آنها و تیکت دادن به آنها رفع کنید

12) تمامی گیفت کارت ها و کد های فروخته شده و ارسال شده از منابع معتبر تهیه میشود و گیم گیفت هیچ بهانه ای مانند خراب بودن کد یا کار نکردن کد ها قبول نمیکنید زیرا ما 100 درصد از منابع خود مطمعن بوده ایم و 4 سال است در این بازار کار میکنیم.

13)به طور کلی تمامی قوانین هر پلتفرمی که بازی خریداری میکنید و تغییر این قوانین که ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد و ریسک های بازی کردن در این پلتفرم ها به خودتان مربوط بوده و باید آن ها را بپذیرید.

14) جهت کاهش وجود مشکلات، گیم گیفت اموزش هایی در سایت منتشر کرده که میتوانید مطالعه کنید و همچنین در صورت وجود مشکل شمارا راهنمایی میکند تا از تجربیات ما استفاده کنید اما هیچ تضمین 100 درصدی برای رفع مشکلات مربوط به بازی ها و تحریم ها و یا بن شدن اکانت ها و رفع بن انها وجود ندارد.

15) روش های فعال سازی بازی در هر تایمی متفاوت است و گیم گیفت به هر طریقی که صلاح بداند بازی را برای شما فعال خواهد کرد (خرید با کارت ، خرید با گیفت کارت ، خرید به صورت گیفت بازی و غیره ..)

اگر هر کدام از بند های بالا را قبول ندارید لطفااز سایت gamegifts.ir خرید نفرمایید.